پیام تبریک مدیر عامل و نائب رییس هیات مدیره شرکت پتروشیمی اروند جناب مهندس نشان‌‌زاده مقدم به مناسبت عید سعید فطر 14 خرداد 1398
news image
پیام تبریک مدیر عامل و نائب رییس هیات مدیره شرکت پتروشیمی اروند جناب مهندس نشان‌‌زاده مقدم به مناسبت عید سعید فطر

به‌نام خدا

 «عید فطر روز پاداش گرفتن و رویت رحمت الهی بعد از ماه مبارک رمضان است.» - مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

عید فطر؛ سورِ رمضان، جشن تولد فطرت انسان، روز شادمانی پارسایان است. عید بشارت و سعادت و پایان باشکوه ضیافت‌الله است. فرصتِ مغتنمِ گسستن زنجیرهای تعلّق و گاهِ بی‌بدیلِ مهار خواهش‌های نفسانی است. روز قبولِ توبه و وقتِ رجعت آدمی به بارگاه قدسیِ خداوند یکتا است که در طلیعه‌ی ماه شوّال، پرهیزکاران را در جشن بندگی و امساک، به هم‌خوانی و شادمانی و شکرگزاری فرا می‌خواند...  «الحمدلله علی ما هدینا و له‌الشکر علی ما اولینا»

جشن رمضان، پاداش افطارهای خالصانه و انفاق‌های به قصدِ قربت است و پایان‌نامه‌ی دوره‌ای زرّین از گذشت و ایثار.

عید فطر، برای آنان که رمضان را آن‌گونه که شایسته است درک کرده‌اند، روز اعلانِ پیروزی بر طاغوتِ نفس است و روز شکر به درگاه الهی به‌خاطر آن‌چه در ضیافت خویش ما را به‌ آن‌ مهمان نموده و به سوی آن هدایت فرموده است.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و بهره‌مندی از فیوضات و برکات رمضان، برآمدنِ ماه شوّال و این عید بزرگ و خجسته را به همه‌ی اهل اسلام، عموم هم‌وطنانم و به پیشگاه عزیزان همکارم در شرکت پتروشیمی اروند، تبریک و تهنیّت عرض نموده و از خداوند متعال، رستگاری و عزّت و کرامت همگان را مسألت دارم.

لبخند خدا، گوارای وجودتان و بخشایش حضرت حق بشارت‌تان باد.

     حسن نشان‌‌زاده مقدم

   مدیرعامل و نایب رئیس هیئت‌مدیره

ارسال دیدگاه
نام:


 

ایمیل :


 

دیدگاه :


 

ارسال دوباره نویسی